Zebra 05100BK11045, Zebra 5100 Premium TT Ribbon Black 110 mm, 6 kpl per laatikko
Valitsemalla Zebra 05100BK11045 -mustanauhan saat:
  • Poikkeuksellisen kestävän nauhan, joka täyttää vaativien teollisuussovellusten tarpeet.
  • Korkean tulostuslaadun, joka takaa viivakoodien ja grafiikoiden pitkäikäisyyden ja luettavuuden.
Zebra 05100BK11045 Zebra 5100 Premium TT Ribbon Black 110 mm on luotettava ja kestävä valinta, joka täyttää teollisuuden ja kaupallisen tulostamisen vaatimukset. Tämä nauha tarjoaa korkealaatuisen tulostuslaadun ja kestävyyden, mikä tekee siitä erinomaisen valinnan kaikille, jotka tarvitsevat luotettavia ja pitkäikäisiä tulosteita.
477,00  Alv0
Saatavuus: 21 kpl toimittajan varastossa
ZEBRA TT RIBBON BLACK 110MM. Unit sales is a box. Qty by box is 6 rolls
Zebra 05100BK11045 on korkealaatuinen Zebra 5100 Premium TT Ribbon -mustanauha, joka tarjoaa poikkeuksellista kestävyyttä ja erinomaisen tulostuslaadun. Tämä 110 mm leveä nauha on suunniteltu erityisesti vaativiin teollisuus- ja kaupallisiin sovelluksiin, joissa tarvitaan luotettavaa ja kestävää tulostamista.
Avainominaisuudet
Tekniset tiedot
  • Väri: Musta
  • Nauhan laatu: 5100 Premium Hartsi
  • Koko: 110 mm leveä
  • Pituus: 450 m (1476 ft)
  • Ydin: 25 mm (1 in)
  • Rullia per laatikko: 6 (myyntierä)
  • Valmistajan osanumero: 05100BK11045
Käyttökohteet
Zebra 05100BK11045 on ihanteellinen moniin vaativiin sovelluksiin, kuten:
Soveltuvat tulostimet
Zebra 05100BK11045 -mustanauha on yhteensopiva seuraavien Zebra-tulostimien kanssa:
  • 105SL
  • 105SL Plus
  • 110Xi
  • 110Xi Plus
  • 140Xi
  • 170Xi
  • 170Xi Plus
  • 220Xi
  • 420Xi
  • ZE500-4
  • ZE500-6
  • ZM400
  • ZM600
  • ZQ520
  • ZQ630
  • ZT111
  • ZT220
  • ZT230
  • ZT231
  • ZT420
  • ZT421
  • ZT421R
  • ZT510
  • ZT610
  • ZT610R
  • ZT620
  • ZT620R
Miksi valita Zebra 05100BK11045?